• NEW Dark Gaming Theme by Mishar DESIGN!
  • DARK FIRE!
  • Responsive - 5 color variations!
  • VERY SOON!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Source] HackShield Gateway Source
[Source] HackShield Gateway Source

Direk link veriyorum arkadaşlar indirip bakınız lütfen Smile

Hackshield uskodaki değildir pvp için uyarlanmış halidir bilginize..

Sömürüün Big Grin

http://www.mediafire.com/file/078m79ah7y...Source.rar
DCGAME PROJECT COMING SOON
[Resim: 4fa45a9e06d042b88cf4cac418203afd.png]
Hocam elimizde anticheat var fakat bunları nasıl kuracağımızı client veya fileslerle nasıl birleştireceğimizi bilmiyoruz acaba bunlar için bize bi döküman yadan makale hazırlarmısınız?
(08-04-2017, Saat: 01:06)TheJackal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [Source] HackShield Gateway Source

Direk link veriyorum arkadaşlar indirip bakınız lütfen Smile

Hackshield uskodaki değildir pvp için uyarlanmış halidir bilginize..

Sömürüün Big Grin

http://www.mediafire.com/file/078m79ah7y...Source.rar

Arkadaş server ve client arasındaki bağı sormuş nasıl kullanacağını bende merak ediyorum açıkcası kopvp olaylarına yeni başladım Smile bir yardımcı olsan?
Takipteyiz hocam teşekkürler.

(22-05-2017, Saat: 10:37)J4ckal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam elimizde anticheat var fakat bunları nasıl kuracağımızı client veya fileslerle nasıl birleştireceğimizi bilmiyoruz acaba bunlar için bize bi döküman yadan makale hazırlarmısınız?

Çok iyi olurdu.
(25-10-2018, Saat: 17:08)Xydonis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Takipteyiz hocam teşekkürler.

(22-05-2017, Saat: 10:37)J4ckal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam elimizde anticheat var fakat bunları nasıl kuracağımızı client veya fileslerle nasıl birleştireceğimizi bilmiyoruz acaba bunlar için bize bi döküman yadan makale hazırlarmısınız?

Çok iyi olurdu.

source u derledikten sonra Debug dosyasına cıkan DLL i unpack ko exe nizin icine gomuceksiniz bu isin basit tarafı source unuzda ko exe niz arasındaki paket alısverisini caglıyacak cpp nizde duzgun calısmak zorundadır thread ların silenmesi devre dısı bırakılması gibi yolların  engellenmiş olması lazım biraz detaylıdır ancak yapamayacagınız bisey degil.
Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular
Yazar
  /  
Son Yorum
Yorumlar: 41
Okunma: 8,279
01-04-2019, Saat: 14:47
Son Yorumfellen59

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi