• NEW Dark Gaming Theme by Mishar DESIGN!
  • DARK FIRE!
  • Responsive - 5 color variations!
  • VERY SOON!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1299 Client Obje Tasarımdan Anlayan Varmı?
Video 
Selamun Aleykum Benim kullandıgım 2 tane objeli client var ve clientin 2 side güzel fakat clientin birinde cz e taşlar gozukmuyor yere çakılı olan tahtalar gozukmuyor ağaçları ise yarım seklinde Diğer clientte ise yere cakılı tahtalar gozukuyor taşlarda gozukuyor ama Bundada ağaçlar tamemen gozukmuyor client yapmadan anlayan arkadaşlar bilir bu ağaçlar yarıya kadar olan objeli clientten agaçlar hiç gozukmeyen clientr nasıl aktarırım Her sey guzel agaçlar hç gozukmedıgınden sureklı takılıyorum
öncelikle acını anlıyorum dostum sinir bozucu bir durumdur fx problemi.

Ama biz kör değiliz ki puntayı 24 25 e cıkararak konu açıyorsun konunu düzenle puntayı 11 12 ye indir.

çözüm olarakda eğer clientde fx dosyaları eksikliği haricinde dosyalar ile oynanmadıysa görünen clientin tüm dosyalarını kopyala görünmeyen cliente yapıstır aynı olanlar değiştirilsinmi diyecek ona tümüne hayır diyerek devam et eksik dosyaları atmış diğer dosyalara dokunmamış olucak.
Şiirin Adı Hoşgeldin

Pil olup bitmeye , şarjı alıp gitmeye
Cin olup çarpmaya , melek olup kapmaya
Hacker olup sızmaya , Coder olup Yazmaya
Aklı fikri loş geldin , Herkes gibi boş geldin

AMA !!

Yerim dersen formun sillesini,Gider alırsın knightın kellesini

Bazı şeylerin bedeli zamandır

DİSİPLİN vazgeçilmez bir kuraldır

[Resim: ZOgdYo.png]
FX ler oyun içindeki effectleri barındıran klasör.
Object klasörüdür seni ilgilendiren
[Resim: zhavia-welcome-to-the-party-grungecake.gif]
(01-03-2018, Saat: 13:38)161718 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: öncelikle acını anlıyorum dostum sinir bozucu bir durumdur fx problemi.

Ama biz kör değiliz ki puntayı 24 25 e cıkararak konu açıyorsun konunu düzenle puntayı 11 12 ye indir.

çözüm olarakda eğer clientde fx dosyaları eksikliği haricinde dosyalar ile oynanmadıysa görünen clientin tüm dosyalarını kopyala görünmeyen cliente yapıstır aynı olanlar değiştirilsinmi diyecek ona tümüne hayır diyerek devam et eksik dosyaları atmış diğer dosyalara dokunmamış olucak.

Tesekkürler yardım için telden yazdıgımdan ve işyerındeyken yazamayacagımdan kopyala yapıstır yapınca konu olarak düzeltme yapamadım telden pc den halledicem

(01-03-2018, Saat: 13:38)161718 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: öncelikle acını anlıyorum dostum sinir bozucu bir durumdur fx problemi.

Bu arada konu açarken uyarı yazısını gormedığim için sıkıntı olmayacagını dusundum yazının 24-25 olması  bunu rapor etmek ne için onu anlamadım ?
@sanderolar12 dediğini tam olarak anlayamadım ama kast ettiğin sadece objeli veya objesiz client ise herhangi bir klasör SHC FX Object UI farketmeksizin içlerindeki .src uzantılı dosyayı başka bir yere taşıyım .hdr olan o ufak dosyayı kopayayıp tekrar olduğu klasöre yapıştırıp o kopya klasörü .hdr uzatılı dosyaya çevirirsen bütün Knight ayarları ile rahatça oynayabilirsin
(02-03-2018, Saat: 01:18)Tesseract Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @sanderolar12 dediğini tam olarak anlayamadım ama kast ettiğin sadece objeli veya objesiz client ise herhangi bir klasör SHC FX Object UI farketmeksizin içlerindeki .src uzantılı dosyayı başka bir yere taşıyım .hdr olan o ufak dosyayı kopayayıp tekrar olduğu klasöre yapıştırıp o kopya klasörü .hdr uzatılı dosyaya çevirirsen bütün Knight ayarları ile rahatça oynayabilirsin

kardeşim ben net bır sekılde anlatayım bende senın dedıgını anlamadım vallahi :Smile Bende 2 tane clıent var bırınde agaçlar gozukmuyor diğerinde ağaçlar yarım seklınde gozukuyor dalları ve yaprakları gozukmuyor sadece govdesı gozukuyor ama ben ağaçlar hiç gozukmeyen clıentı kullanıyorum ve sevıyorum o clıentı  ama ağaçlar gozukmedıgınden takılıp duruyorum hep pk da Ağaçların sadece gövde kısmı gozuken clientteki o ağaç için olan objeyi  diğer hiç ağaç gözükmeyen cliente atmak ıstıyorum ağaçlara takılmayayım
(02-03-2018, Saat: 18:52)sanderolar12 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-03-2018, Saat: 01:18)Tesseract Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @sanderolar12 dediğini tam olarak anlayamadım ama kast ettiğin sadece objeli veya objesiz client ise herhangi bir klasör SHC FX Object UI farketmeksizin içlerindeki .src uzantılı dosyayı başka bir yere taşıyım .hdr olan o ufak dosyayı kopayayıp tekrar olduğu klasöre yapıştırıp o kopya klasörü .hdr uzatılı dosyaya çevirirsen bütün Knight ayarları ile rahatça oynayabilirsin

kardeşim ben net bır sekılde anlatayım bende senın dedıgını anlamadım vallahi :Smile Bende 2 tane clıent var bırınde agaçlar gozukmuyor diğerinde ağaçlar yarım seklınde gozukuyor dalları ve yaprakları gozukmuyor sadece govdesı gozukuyor ama ben ağaçlar hiç gozukmeyen clıentı kullanıyorum ve sevıyorum o clıentı  ama ağaçlar gozukmedıgınden takılıp duruyorum hep pk da Ağaçların sadece gövde kısmı gozuken clientteki o ağaç için olan objeyi  diğer hiç ağaç gözükmeyen cliente atmak ıstıyorum ağaçlara takılmayayım

Heee anladım bu yani şans eseri olmuş galiba . Hocam valla iki clientin de dosyalarını ellemediysen ki bence ellememişsindir çünkü sadece ağaç dallarını çıkarmak diye bir durum yok . Harici olarak bu sorunla anca Ekran kartı ile ilgili meselelerden kaynaklanılabilir veyahut Yetersiz RAM Sorunları sebep olabilir. Ekran kartının sürücülerini değiştirerek veya Knight Görsel motorunun kullandığı DirectX 9.0c sürümünü July 2011 güncellemesini uygulayarak bir deneme yapabilirsin . En kötü bu dediklerim de olmazsa baştan kurmayı dene yani sadece Ağaç dallarının gözükmemesi ilk defa duyduğum bişey Big Grin
(02-03-2018, Saat: 22:28)Tesseract Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-03-2018, Saat: 18:52)sanderolar12 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kardeşim ben net bır sekılde anlatayım bende senın dedıgını anlamadım vallahi :Smile Bende 2 tane clıent var bırınde agaçlar gozukmuyor diğerinde ağaçlar yarım seklınde gozukuyor dalları ve yaprakları gozukmuyor sadece govdesı gozukuyor ama ben ağaçlar hiç gozukmeyen clıentı kullanıyorum ve sevıyorum o clıentı  ama ağaçlar gozukmedıgınden takılıp duruyorum hep pk da Ağaçların sadece gövde kısmı gozuken clientteki o ağaç için olan objeyi  diğer hiç ağaç gözükmeyen cliente atmak ıstıyorum ağaçlara takılmayayım

Heee anladım bu yani şans eseri olmuş galiba . Hocam valla iki clientin de dosyalarını ellemediysen ki bence ellememişsindir çünkü sadece ağaç dallarını çıkarmak diye bir durum yok . Harici olarak bu sorunla anca Ekran kartı ile ilgili meselelerden kaynaklanılabilir veyahut Yetersiz RAM Sorunları sebep olabilir. Ekran kartının sürücülerini değiştirerek veya Knight Görsel motorunun kullandığı DirectX 9.0c sürümünü July 2011 güncellemesini uygulayarak bir deneme yapabilirsin . En kötü bu dediklerim de olmazsa baştan kurmayı dene yani sadece Ağaç dallarının gözükmemesi ilk defa duyduğum bişey Big Grin

ağaç dallarının gozukmemesı derken objelı clıent var ağaç gozukmuyor sadece ağaç ın govdesı gozukuyor mıllet gorsun orada ağaç oldugunu diye :Big Grin objeyı nasıl otekıne eklerım dedım ben
.hdr neymiş 1299 da .hdr mi var, yok
[Resim: zhavia-welcome-to-the-party-grungecake.gif]
Mam friendly methodp do wszystkich metod.

L4 ----

AMP ---

DNS
NTP
SNMP
RIP
CLDAP-PRO

UDP ----

STORM
DNSCO
RAWUDP
Ninja

TCP ----

XSYN
XMAS
XRacer
TCP-SACK
TCP-AMP
TCP-MIX

NAST4PNY L4 ----

NADUŻYCI zrobić
Port NADU doYCI zrobić
Gra
ts3host
ts3ovh
HOST-MIX
HOST-Bypass
OVH-MIX
OVH-Bypass
MC-Bypass
steamexpoit
Wilke
IPX
PPTP
OpenVPN
secquıt

L7 ----

HTTP-GET
HTTP-POST
HTTP RAW
HTTP-SIG
Gest HTTP Nood
cfbypass-get
cfbypass-POST
cfbypass-Head
bfbypass-get
bfbypass-POST
bfbypass-Head

Pakiety kosztowe

TEST - 3 dni, 1 jednoczesne, 200 sekund (5 USD)
Normalny - 30 dni, 1 współbieżny, 500 s (10 USD)
Król - 30 dni, 2 równoległe, 800 sek. (13 USD)
Ultra - 30 dni, 2 współbieżne, 1200 s (18 USD)
NAJLEPSZE - 30 dni, 3 jednoczesne, 1500 sekund (25 USD)
Botnet - 30 dni, 4 jednoczesne, 3600 sekund (40 USD)

Tylko BTC, Neller, Paysafecard

POI

Skontaktuj się z siyl z siyl tylko z Discord

Ciemny # 3725

Potwierdzenie ---

https://imgur.com/6svfsgb

https://imgur.com/xqlf1xy

https://imgur.com/qbwhnpt

https://imgur.com/w15dtn4

https://imgur.com/kspmbzy

jeśli

Hızlı Menü: